Ceník
Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách rodinného penzionu SEVERKA, jenž je vhodný pro individuální rekreaci a rodiny s dětmi. Nachází se ve Smržovce, v malebném podhorském městečku Jizerských hor, které leží v Euroregionu Nisa na rozhraní Jizerských, Lužických hor a Krkonoš.

OKOLÍ ZIMNÍ

Aktivity v okolí Smržovky a Tanvaldského Špičáku v Jizerských horách

Lyžování Smržovka Filip, Špičák, Severák, Bedřichov, Javorník, Ještěd

- Smržovka 900m: lyžařský vlek Filip, umělé zasněžování, večerní lyžovaní 17-20 hod., půjčovna a úschovna lyžařského vybavení.
 
  

 Největší střediska Jizerských hor SKI ARÉNA JIZERKY,
s možností letních aktivit.

Zde naleznete i kamery s aktuálním počasím.


360° panoramatické fotografie:
Panoramatické pohledy na lyžařské střediska SKI ARÉNA Jizerské hory.
 
- Tanvaldský Špičák v Jizerských horách 4 km: největší lyžařské centrum Jizerských hor, 6 km tratí všech stupňů obtížnosti, čtyřsedačková lanovka, lyžařská škola, půjčovna lyžařských potřeb, večerní lyžování
Video ukázka ze ski areálu TANVALDSKÝ ŠPIČÁK Jizerské hory.
Webkamery Tanvaldský Špičák:- Severák v Jizerských horách 7 km: 10 vleků, ideální zejména pro začátečníky a děti, večerní lyžování, lyžařská škola, snowpark, běžkařské trasy, půjčovna lyžařských potřeb;
Video ukázka ze ski areálu SEVERÁK Jizerské hory.
Webkamery Severák:- Bedřichov v Jizerských horách 10 km: 8 vleků, sjezdovky pro všechny typy lyžařů, večerní lyžování, lyžařská škola, snowtubing a snowkayaking, půjčovna lyžařských potřeb, běžkařské trasy (Jizerská magistrála: 155 km upravovaných běžeckých tratí
Video ukázka ze ski areálu BEDŘICHOV Jizerské hory.
Webkamery Bedřichov:- Javorník Liberec17 km: Na lanovou dráhu navazuje modrá sjezdová trať v délce 900 m, půjčovna lyžařských potřeb, večerní lyžování, snowpark.
 Webkamery Javorník:

- Ještěd Liberec 15 km: 7 km sjezdovek, půjčovna, lyžařská škola, večerní lyžování, lanovka
 Webkamery Ještěd:


Nově udržovaný Smržovský běžecký okruh
 je umístěn do prostorů louky za smržovským kostelem. Areál v první fázi nabídne celkem 3 km strojově udržovaných běžeckých stop propojených s areálem Nová Ves - Nisanka (cca 6 km) a areálem Lučany nad Nisou – u fotbalového hřiště (cca 8 km). S úpravou „přivaděče“ na Jizerskou magistrálu vznikne dalších cca 15 km běžeckých stop. Nadmořská výška tratí je od 600 m.n.m.

Výlety do Jizerských hor na lyžích a Jizerská magistrála.   Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny na Facebooku.

Lyžování v Čechách
České hory sice nemají parametry Alpských kopců, ovšem lákají nás zase svojí dostupností a příjemným tuzemským prostředím.
Jizerské hory - ostatní aktivity

- Jizerské hory info
- Lyžování v Jizerských horách
- Liberecký kraj info
- Město Smržovka
- Město Jablonec nad Nisou
- Město Liberec
- Zábavní centrum Babylon v Liberci
- Sportovní centra Jablonec
- Kryštofovo údolí
- Český Ráj
- Zámek Frýdlant
- Zámek Sychrov
- Cyklotrasy a turistické trasy v Jizerských horách

...
 
Pramen Nisy Pramen Nisy

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Pramen Nisy se nachází na severu České republiky , v katastru obce Nová Ves nad Nisou, v Jizerských horách , cca. 3 km od Jablonce nad Nisou . Zde řeka Nisa začíná svojí cca. 250..

Rozhledna Nisanka Rozhledna Nisanka

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Nisanka se nachází na severu České republiky , na Novoveském vrchu (676 m n. m) , nedaleko obce Nová Ves nad Nisou, která leží asi 5 km od Jablonce nad Nisou , v Jizers..

Rozhledna Tanvaldský Špičák Rozhledna Tanvaldský Špičá..

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Tanvaldský Špičák stojí na hoře Tanvaldský Špičák 831 m n.m. Nachází se v Jizerských horách v České republice. Rozhledna Tanvaldský Špičák je vysoká 18 m a vyhlídková p..

Rozhledna Bramberk Rozhledna Bramberk

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Bramberk je jedna z nejnavštěvovanějších rozhleden na Jablonecku . Nachází se nad obcí Lučany nad Nisou, v Jizerských horách , na kopci Bramberk, na výběžku Marxovského..

Černá studnice Černá studnice

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Černá studnice je žulová rozhledna. Svojí výškou 26 m patří k nejvyšším rozhlednám v Jizerských horách. Nachází se v nadmořské výšce 869 m.n.m. v katastru obce Smržovka, nedaleko..

Skiareál Špičák Skiareál Špičák

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Skiareál Špičák je největší lyžařský areál v Jizerských horách. Nachází se v České republice. Sjezdové tratě jsou vhodné pro všechny návštěvníky. Skiareál Špičák nabízí tratě v d..

Tanvald Tanvald

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Tanvald je menší české město na okraji Jizerských hor. Původní dřevařská osada ze 16. století se postupně stala průmyslovým centrem, ve kterém dnes ..

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou Plavecký bazén Jablonec na..

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou se nachází ve městě Jablonec nad Nisou na severu České republiky . Leží u Jablonecké přehrady Mšeno . Bazén nabízí 25 m dlouhý sportovní bazén..

Vyhlídka Terezínka Vyhlídka Terezínka

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Skalní Vyhlídka Terezínka se nachází v Česku , v Jizerských horách , jihozápadně od města Tanvald , na severovýchodním úbočí vrcholu Muchov (787 m n.m.) . Vyhlídka Terezínka byla..

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou Muzeum skla a bižuterie v ..

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou se nachází přímo v centru města Jablonec nad Nisou v (České republice ) . Jablonec je vyhlášený sklářskou tradicí. Muzeum bylo poprv..

Lyžařský areál Zásada Lyžařský areál Zásada

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lyžařský areál Zásada je malý lyžařský areál na severu České republiky. Nachází se v Jizerských horách pod hřebenem Černé Studnice nedaleko města Jablonec nad Nisou. To je vzdále..

Rozhledna Slovanka Rozhledna Slovanka

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Slovanka se nachází v katastru obce Hrabětice, cca. 3 kilometry od obce Janov nad Nisou v Jizerských horách. Jedná se o nejstarší kovovou vyhlídkovou věž v Česku. Je vy..

Josefův Důl Josefův Důl

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Josefův Důl je obec, která leží v údolí řeky Kamenice v Jizerských horách , v České republice . Je to malebné a klidné místo, které nabízí celou řadu příležitostí pro výlety. H..

Petřín - Jablonec nad Nisou Petřín - Jablonec nad Niso..

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Petřín - Jablonec nad Nisou je vyhlídková restaurace a rozhledna. Nachází se ve městě Jablonec nad Nisou v České republice Byla postavena v roce 1906. Nachází se 635 m.n.m. Pe..

Skiareál Severák Skiareál Severák

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Skiareál Severák se nachází v Jizerských horách na severu České republiky. Leží v obci Hrabětice. Skiareál Severák je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, kterým nabízí plné vyžití..

Kittelovo muzeum Kittelovo muzeum

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kittelovo muzeum je věnováno životu a léčení pověstného jizerskohorského doktora Kittela. Nachází se na severu Čech, v blízkosti Jablonce nad Nisou , v obci Krásná – Pěnčín. Kit..

Bobová dráha Janov nad Nisou Bobová dráha Janov nad Nis..

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Bobová dráha Janov nad Nisou je jednou z nejstrmějších bobových drah ve střední Evropě. Nachází se v Česku , v Jizerských horách , v Janově nad Nisou - Hraničné. O bobové dráze..

Jedlový Důl Jedlový Důl

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Jedlový Důl se nachází v severní části České republiky , v Josefově Dole v Jizerských horách a patří mezi jedinečná místa Jizerek. Celé údolí se rozkládá na více než 12 ha, je ..

Lezecká aréna Jablonec nad Nisou Lezecká aréna Jablonec nad..

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lezecká aréna Jablonec nad Nisou je sportovní lezecké centrum v Česku . Nachází se v severní části země, v Libereckém kraji, v Jablonci nad Nisou , v ulici Liberecká 480/104. Le..

Výletní areál Pěnčín Výletní areál Pěnčín

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Výletní areál Pěnčín je zábavní areál na severu Čech, nedaleko Jablonce nad Nisou , přímo v obci Pěnčín. Vedle vlastních atrakcí může být ideálním výchozím bodem pro výlety do ná..

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

Informace Informace
tel.: +420 483 382 544
mob.: +420 777 276 539
info@severka-jizerske-hory.cz
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie

Penzion Severka v Smržovce hodnocení