Ceník
Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách rodinného penzionu SEVERKA, jenž je vhodný pro individuální rekreaci a rodiny s dětmi. Nachází se ve Smržovce, v malebném podhorském městečku Jizerských hor, které leží v Euroregionu Nisa na rozhraní Jizerských, Lužických hor a Krkonoš.

PARTNEŘI

- Tophostel.cz celoročně nabízí levné ubytování v Praze. Naše ubytovny jsou zrenovované a nabízí kvalitní služby na vysoké úrovni. Vyzkoušejte naše ubytovny s garancí nízké ceny.
- Zateplení střechy stříkanou izolační pěnou Icynene dokonale zaizoluje váš dům a sníží náklady na vytápění až o 70%.
- Čalounictví Jablonec - Výroba, opravy a renovace nábytku, starožitného i moderního.
- Apartmány u Macháčků - Vaše příjemná dovolená v apartmánech na Lipně.
- Apartmány Paradise Frymburk - příjemné apartmány ve Frymburku,10km od skiareálu Kramolín.
- Kamerové systémy a zabezpečení domu Jablonec ochrání váš majetek před zloději. Pouze kvalitní alarm a kamerový systém vám poskytne bezpečí a jistotu.
- Individuální přístup a vysoce kvalitní servis při výběru Vaší dovolené z nabídky více než 270 CK. Navštivte Skytour.cz
- Penziony ČR
- Zakázkový vývoj software, open source.
- Oprava jízních kol, zakázkové montáže kol.
- Levné ubytování v Praze - levné ubytovny firmy BHL Consorting
- Navštívili jste naše krásné hlavní město a chystáte se poznávat památky. Zkuste využít služby nově rekonstruované restaurační lodi - parník Praha. Rádi vám také uspořádáme firemní akce na míru, nebo individuální cestu parníkem dle vašeho přání.
- Hotel Sport Kralupy nad Vltavou nabízí firemní akce v lokalitě Praha
- Portál ochutnejte česko nabízí nejen recenze ubytování na naší krásné zemi.
- Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty
- CHKO Český ráj Geopark UNESCO nebo - Český ráj-Klenot naší vlasti!
- senior1.cz - webový portál pro seniory a jejich volný čas
- Svatební agentura, catering, dekorace Plzeň
- Penzion Fiala - levné ubytování na Šumavě
- Splňte si své přání prožít skvělou dovolenou, v penzionu U Draka je pro Vás připraveno jedinečné ubytování Třeboň, které je obklopeno velkou zahradou s bazénem, dětským hřištěm a krytou pergolou.
- Statek Penzion: Přijeďte strávit dovolenou na pravý jihočeský statek, nabízíme stylové ubytování Třeboň na jihu Čech. Uvnitř areálu penzionu dvůr s bazénem, s krytým posezením s grilem a hernou pro děti. Možnost konání různých oslav a firemních akcí. Statek penzion Vás přivítá po celý rok.
- Přijeďte si odpočinout do čisté přírody Třeboňska, mezi rybníky a tiché lesy nedaleko Třeboně. A kde najít to správné ubytování Třeboň? V rodinném penzionu Říše se zahradou, jen 4 km od Třeboně.
- Lesní penzion Amálka nabízí ubytování Třeboň v blízkosti přírody, cyklostezek a rybníka Svět. Nabízíme rodinné ubytování v penzionu se snídaní, součástí penzionu je i zahradní restaurace.
- Penzion Třeboň Hacienda nabízí ubytování se snídaní, pohodově na velké zahradě, v blízkosti rybníka Svět. V penzionu najdete apartmány a dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. a TV.
- Stylový penzion s farmou Dvorce nabízí ubytování Třeboň v prostředí přírody a rybníky, jen 3 km od centra Třeboně. Součástí penzionu je i restaurace, s poctivou jihočeskou kuchyní. WiFi, konání svateb, konferencí, školení.
- Levné ubytovny SOS při střední škole nabízí nejlevnější ubytování Třeboň v centru lázeňského města i v jeho klidné části. Ideální pro velké skupiny osob, pro školní výlety a sportovní soustředění. Dvou až pěti lůžkové pokoje.
- Splňte si své přání v apartmánech U Zlaté rybky, které jen pro Vás připravily jedinečné ubytování Třeboňsko. Penzion a okolí ideální pro rodiny nebo rybáře, kteří mají v dosahu rybník Staňkov.
- NOVÝ penzion BonTře pro Vás přiravil ubytování Třeboň v komfortních apartmánech v centru nové Třeboně, přesto v blízkosti přírody, rybníků a cyklostezek. V přízemí penzionu je kavárna s možností snídaní.
- Ubytování Český ráj nabízí levné ubytování s překrásným výhledem do Českého ráje.
- aCestuj.cz
- Cestujete na dovolenou po Čechách? Využijte služby našeho katalogu ubytování v České republice s možností rezervace vašeho pobytu.
- Wellnessroubenka: nabízí stylové ubytování Třeboňsko v roubené chaloupce po celý rok. Uvnitř velmi komfortně vybavená, soukromá sauna a vířivka.
- Dovolená v kouzelném domečku z 30 let, nedaleko centra města Třeboň, pro Vás připravil penzion Třeboň U Řehoře na jihu Čech. Ideální pro páry i jednotlivce, pro cyklisty nebo lázeňské hosty.
- Farma, penzion a restaurace Mlýnský Dvůr nabízí ubytování v Třeboni v blízkosti přírody, cyklostezek a zvířat na farmě. Stylové ubytování s možností snídaní, obědů i večeří. Farma dále nabízí vlastní restauraci a možnosti vyjížděk na koních.
- Přijeďte si odpočinout na jih Čech, do penzionu U Radnice, ve kterém je pro Vás připraveno jedinečné ubytování Třeboňsko, které je zasazeno do přírody a obklopeno cyklostezkami.
- BOZP Centrum Internetový magazín o bezpečnosti práce a požární ochraně
Informace Informace
tel.: +420 483 382 544
mob.: +420 777 276 539
info@severka-jizerske-hory.cz
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie

Penzion Severka v Smržovce hodnocení